4 אלמנטים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​בחירת שלט למסעדה

כשאנחנו מחפשים משהו לאכול, אנחנו תמיד נוטים להסתכל תחילה על שלט למסעדה. שלט של מסעדה נותן לנו רושם או מושג למה לצפות מהתפריט שלהם. אם השלט של המסעדה שלך לא מדגיש את התפריט או השירותים המוצעים שלך, רוב הסיכויים שהלקוח שלך לאותו יום עשוי לקבל רושם רע ואולי לא יחזור.

כדי למנוע זאת, כדאי לשקול להשיג את שלט המסעדה המתאים לעסק שלך. ישנם מספר גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת ​​יצירה או בחירת שלט למסעדה. המשך לקרוא להלן כדי לדעת יותר על בחירת השלט הנכון למסעדה:

שלט למסעדה
שלט למסעדה
שלטים למסעדה

1. שוק היעד שלך

כשאתה מעצב אשלטים למסעדה שלך, אתה צריך לשקול את שוק היעד שלך – הכל צריך למשוך אותם. אם שוק היעד שלך הוא ילדים והוריהם, השלט חייב להיראות תוסס ומשמח. אם שוק היעד שלך הוא מבוגרים, לעומת זאת, השלט חייב להיראות פשוט אך אלגנטי.

עבור אנשים שמודעים לבריאות, התמונות על שלט המסעדה שלך חייבות לשקף בחירות מזון בריאות. במילים פשוטות, השלט שלך הוא מה שמושך לקוחות מלכתחילה, אז אתה צריך לעשות שלט שתואם את הדמוגרפיה שאתה משרת.

2. הצבעים הנכונים

צבעים הם הדבר הראשון שאנשים ישימו לב אליו עם שלט המסעדה שלך. כדי שזה יעבוד, אתה צריך לבחור צבעים המייצגים את המסעדה שלך ומתאימים היטב למותג שלך. עדיף גם לבחור צבעים נראים מאוד.

אדום, למשל, הוא צבע פופולרי עבור שלטי מסעדות מכיוון שהוא מושך את תשומת הלב של אנשים. זה גם נותן רושם של סבירות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור מסעדה משפחתית או בסגנון מזון מהיר.

עם זאת, אם המסעדה שלך פונה לאזרחים יוקרתיים, אז צבעים כמו לבן או סגול יכולים להיות בחירה טובה מכיוון שהצבעים האלה זועקים תחכום ובלעדיות.

אם המסעדה שלך פונה לבעלי מודעות לבריאות, כמו צמחונים, גוונים שונים של ירוק יעבדו בצורה הטובה ביותר. אחרי הכל, ירוק הוא צבע הטבע, והוא יעבוד היטב עם שלטים שכן הצבע מעורר תחושת רעננות וידידותיות לסביבה.

3. הגופנים הנכונים

כדי להבטיח שהשלט של המסעדה שלך יעיל, האותיות עליו יהיו גלויות וקריאות. זה חשוב, במיוחד אם המפעל שלך ממוקם על כביש עם עומס רב. תרצו למשוך לקוחות שנוסעים לידם, לכן יש לקרוא את השילוט שלכם במלואו תוך שניות בודדות.

פונטים מפוארים יכולים להיות אופציה, אבל לפעמים יכולים לתת ללקוחות פוטנציאליים רושם שגוי. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם היו חושבים שהם לא יוכלו להרשות לעצמם את כל מה שיש בתפריט. מסיבה זו, הקפידו לבחור את הגופנים שלכם בחוכמה!

4. סוג השלט

בחירת שלטים למסעדה שלך היא לא רק חיבור של אותיות וצבעים לתצוגה בחזית – אתה צריך גם לשקול איזה סוג של שלט אתה רוצה. דוגמה טובה תהיה שלט מואר, שהוא שלט עשוי עם אורות. אם שלט מואר עשוי בניאון, זה בהחלט יכול למשוך את תשומת הלב של אנשים שעוברים במקום. זה יכול גם להוסיף לאווירה הכללית של המוסד שלך.

סיכום

שלטים למסעדה שלך צריך להיות מחושבים היטב כדי למשוך לקוחות. זה גם מבטיח שאתה מטפח נוכחות טובה של המותג, כמו גם את הסיכוי לשפר את שימור הלקוחות. הודות לשלט מסעדה בולט ומבוצע היטב, אתה בדרך להפוך לעסק טוב יותר.

שלטי מסעדות חיוניים לכל עסק. אם אתה מחפש יוצר של שלטים לעסקים בברמינגהם, שירותי שלטים אמינים סיפקו אותך! מלבד שלטי ניאון, אנחנו יכולים גם לייצר שלטים בהתאמה אישית, דיגיטלית ואנדרטה, אם להזכיר כמה. פנו אלינו עוד היום ואפשרו לנו לעזור!

Picture of Lemon AD
Lemon AD

Lemon AD היא הגשר המושלם בין עסקים למעצבי שלטים מקצועיים. אנו מבינים את הצורך של כל עסק בנראות ייחודית ומשכנעת, ולכן יצרנו פלטפורמה המחברת בין חזון העסק לבין היצירתיות והמקצועיות של מעצבי השלטים הטובים ביותר.

שלט למסעדה

לקבלת הצעת מחיר
ושיחה עם נציג ללא התחייבות

לוגו אתר

הנציג שלנו מחכה לך

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות!

יש לכם שאלה? כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם