שלטי חוצות

שימוש בשלטי חוצות לצורך פרסום ממשיך להיות פופולארי אפילו כאשר קיימות חלופות בעולמנו. היתרונות של שלטים מסוג זה הם רבים, אך בו בזמן חשוב לבחור את החברה הנכונה שתהיה אחראית על המשימה. הדפסת שלט חוצות בחברה אחת לא תהיה דומה להדפסת שלט בחברה אחרת. לפיכך מוטב כי תבינו איך בוחרים נכון, ומהם היתרונות הטמונים בפרסום מסוג זה. אחרי שכל הקצוות יתחברו להם יהיה לכם קל להביא את עצמכם בדיוק לנקודה הרצויה. הגדלת הפרסום של העסק, ובו בזמן גם השגת היתרונות המובהקים של שלטי חוצות. 

היתרונות של שילוט חוצות

פרסום שאי אפשר לפספס

אחד מהפלוסים הגדולים של שלטי חוצות הוא שקשה מאוד לפספס אותם. הם מתפרסמים על פני שטח רב, וכל מי שעובר בסמוך אליהם יבחין בפרסום המוצב עליהם. מה שאומר שתוכלו להיות בטוחים כי הפרסום שלכם יהיה כזה שכולם יבחינו בו. לא פעם גם אנשים לא רלוונטיים ימצאו את עצמם מבחינים בפרסום שלכם.

עושה את העבודה 24 שעות

בשונה מפרסומים אחרים שרלוונטיים בשעות מסוימות במהלך היום, שלט חוצות לא מפסיק לעבוד. הפרסום שנמצא על השלט עצמו עושה את העבודה מסביב לשעון, גם אם מעט מאוד אנשים עוברים בסמוך עליו. באופן טבעי פרסומים שלא פועלים בשעות מסוימות יצליחו להגיע לכמות גבוהה יותר של לקוחות פוטנציאליים.

עלות נמוכה בהשוואה לתמורה

כל מי שהתנסה בפרסום על ידי שלטי חוצות יכול להעיד כי העלות משתלמת מאוד. אולי בהתחלה העלות תישמע לכם גבוהה ולא פרופורציונאלית ביחס לתמורה. אך כל מי שהתחיל לפרסם עם שלטי חוצות מעיד כי ההשקעה מחזירה את עצמה. כל זאת בתנאי שהפרסום מספיק ברור, והחברה שאחראית על שלטי החוצות עומדת בציפיות שלכם. 

שלטי חוצות הם בעלי השפעה רבה על קידום ומיתוג העסק שלנו, שלט חוצות מאפשר לנו להגיע לקהל לקוחות גדול, בואו לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית.
שלטי חוצות הם בעלי השפעה רבה על קידום ומיתוג העסק שלנו, שלט חוצות מאפשר לנו להגיע לקהל לקוחות גדול, בואו לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית.
שלט חוצות

איך בוחרים חברת שלטי חוצות?

מבחר ענק של שלטי חוצות

תזכרו כי לכל חברת שלטי חוצות יהיה את מבחר השלטים שלה, עליהם היא יכולה ורשאית לפרסם. מהסיבה הזו חשוב שתחפשו חברה עם מבחר ענק של שלטים הניתנים לפרסום. כך אתם תוכלו לבחור את שלט החוצות המתאים לכם, ואולי בעתיד תעדיפו לשנות את המיקום לשלט חוצות אחר בהתאם לשיקול דעתכם.

אנשי מקצוע המעניקים ליווי מקיף

פרסום בשלטי חוצות אינו בא ברגל, והוא יכול להביא אתכם בדיוק לנקודה הרצויה. עם זאת חשוב לזכור כי אנשי המקצוע שהחברה תעמיד לצידכם הם אלה שאמורים ללוות אתכם. אם אנשי המקצוע לא יהיו מנוסים, לא בטוח שתגיעו בדיוק לנקודה הרצויה. מצד שני אנשי מקצוע טובים ומוצלחים יצעידו אתכם עקב לצד אגודל עד למקום הנכון בשבילכם. 

מחירים משתלמים בהתאם לתמורה

אל תבחרו חברת שילוט על סמך שלטי חוצות מחירים, אך המחיר בהחלט אמור להיות פרמטר חשוב. לא תוכלו לשלם הון על פרסום בשלטי חוצות, גם אם ההבטחות יהיו בשמיים. המחיר צריך להיות הוגן, בדרך כלל דומה למחיר הקיים בשאר חברות הפרסום. בו בזמן תבחנו היטב מה אתם מקבלים מחברת השילוט בתמורה לאותה הוצאה.

מהם שלטי חוצות מחירים?

המחיר של שילוט חוצות כמו כל דבר אחר מאוד דינאמי ותלוי בכל מיני פרמטרים. מבחינתכם המחיר הוא עוד עניין אחד אותו צריך לקחת בחשבון, אך הוא לא העניין המרכזי. המחירים יכולים להתחיל מכמה מאות שקלים עבור פרסום חוצות יחסית בסיסי, כזה שלא בטוח יספק את הסחורה. כדי להשיג שלטי חוצות איכותיים ובולטים יהיה עליכם לשלם אלפי שקלים כל חודש, אך זה בהחלט יהיה שווה. התמורה תהיה גבוהה, וההוצאה אמורה להחזיר את עצמה כעבור זמן קצר.  

סוג שלט החוצותמיקוםגודלמחיר חודשיהערות
שלט דיגיטליאזור עירוני מרכזי4.3 x 14.6 מטר37,000 – 92,000 ש"חנראות גבוהה, תוכן דינמי
שלט מסורתיאזור עירוני מרכזי4.3 x 14.6 מטר5,500 – 37,000 ש"חתוכן סטטי
שלט דיגיטליערים קטנות / בינוניות4.3 x 14.6 מטר7,500 – 26,000 ש"חנראות גבוהה, תוכן דינמי
שלט מסורתיערים קטנות / בינוניות4.3 x 14.6 מטר2,500 – 11,000 ש"חתוכן סטטי
שלט דיגיטליכבישים מהירים4.3 x 14.6 מטר11,000 – 37,000 ש"חחשיפה גבוהה לנוסעים
שלט מסורתיכבישים מהירים4.3 x 14.6 מטר5,500 – 18,500 ש"חחשיפה גבוהה לנוסעים
פוסטר קטןאזורים עירוניים ופרבריים3.2 x 7 מטר1,800 – 7,500 ש"חמשמש לעתים לקמפיינים קצרי טווח
Picture of Lemon AD
Lemon AD

Lemon AD היא הגשר המושלם בין עסקים למעצבי שלטים מקצועיים. אנו מבינים את הצורך של כל עסק בנראות ייחודית ומשכנעת, ולכן יצרנו פלטפורמה המחברת בין חזון העסק לבין היצירתיות והמקצועיות של מעצבי השלטים הטובים ביותר.

שלטי חוצות הם בעלי השפעה רבה על קידום ומיתוג העסק שלנו, שלט חוצות מאפשר לנו להגיע לקהל לקוחות גדול, בואו לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית.

לקבלת הצעת מחיר
ושיחה עם נציג ללא התחייבות

לוגו אתר

הנציג שלנו מחכה לך

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות!

יש לכם שאלה? כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם